MENU...
Facebook
krys-opony.pl

O nas

KRYS
MECHANIKA POJAZDOWA

Jesteśmy firmą z tradycjami. Od 1993 roku dbamy o zadowolenie naszych klientów sukcesywnie i systematycznie podnosząc kwalifikacje naszego personelu. Nasza dokładność, rzetelność i skuteczność zaowocowała szeregiem podjętych współpracy z renomowanymi dostawcami. Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem Continental. Zajmujemy się pełnym serwisem ogumienia. W naszym warsztacie dostaniecie Państwo oprócz opon Continental również opony innych renomowanych producentów takich jak: Kleber, Goodyear, fulda, Goodrich...

Gwarantujemy kompleksową obsługę w zakresie wymiany, wyważania i wulkanizacji opon. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo również obręcze stalowe i aluminiowe. W zakresie świadczonych przez nas usług mieści się również prostowanie i malowanie felg.

Od początku istnienia firmy zajmujemy się również mechaniką pojazdową. Naszym odbiorcom oferujemy oryginalne części zamienne z dużymi rabatami oraz tańsze zamienniki renomowanych producentów, sprawdzone i chętnie nabywane przez klientów oraz optymalną pomoc przy ich doborze. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz informacje i doradztwo na każdym etapie naprawy. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza techniczna pozwalają nam wykonywać naprawy z szerokiego zakresu. Zapewniamy doskonałe efekty.

Oferujemy również Państwu całodobową tanią Pomoc Drogową w Oświęcimiu i okolicy. Holowanie, transport samochodów osobowych i dostawczych, które uległy awarii na drodze lub brały udział w kolizji czy wypadku drogowym. Gwarantujemy szybki czas reakcji oraz konkurencyjne ceny usług.

Prowadzimy również sprzedaż opon motocyklowych wraz z montażem.