MENU...
Facebook
krys-opony.pl

Wmiana, wyważanie, wulkanizacja opon do motocykli

Nie ulega wątpliwości, że ogumienie jest jedną z najważniejszych części Twojego motocykla. Prócz bezpieczeństwa i komfortu jazdy mają wpływ na zużycie paliwa.

W sprzedaży posiadamy nowe i używane opony motocyklowe między innymi takich firm jak: Michelin, Dunlop, Metzeler, Pirelli, Goodyear, Bridgestone oraz inne - do wszystkich modeli motocykli.
Na miejscu oferujemy bardzo duży wybór opon używanych i spory wybór opon nowych.
W przypadku gdy potrzebujesz opon, których nie mamy na miejscu, sprowadzimy te opony w cenie najtańszych sklepów internetowych w Polsce. W sprzedaży posiadamy też DĘTKI MOTOCYKLOWE - wszystkie rozmiary

Jak stwierdzić czy wymiana opon jest niezbędna?

Bardzo często różnorodne uszkodzenia wynikają z braku profesjonalizmu serwisu. Niezbędne jest więc wybieranie sprawdzonego punktu z wieloletnim doświadczeniem i wyposażonego w nowoczesny sprzęt. Niezbędne jest przeanalizowanie stanu zużycia ogumienia, gdyż jest to podstawowy czynnik, na który należy zwrócić uwagę myśląc o wymianie.

Warto również zwrócić uwagę na poprzeczne pęknięcia gumy oraz inne oznaki starzenia materiału. Oczywiście zmiana ogumienia jest konieczna w przypadku różnego rodzaju kolizji i uszkodzeń mechanicznych. Istotną wskazówką może być również data produkcji opony. Producenci zwykle zapewniają o zachowaniu przez nie optymalnej wytrzymałości przez 3, nawet do 5 lat.